Pema e Aksesoreve

Detajet e produktit

Pema e aksesoreve, menyra me e mire per mbajtjen e aksesoreve tuaj te preferuar gjate kohes qe nuk i perdorni, Me nje dizanj modern dhe stil elegant, Ne deget e saj mund te vendosni unazat e ndryshme, vareset, byzylyket apo karficat e ndryshme, ndersa ne bazen e saj mund te mbani telefonin, kuleten apo produktet e ndryshme te kozmetikes, ndertuar nga material plastike ABS, Dimensionet: 25 * 15 * 22 cm, Kurseni dhe shtoni bukuri hapsiren suaj!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.