Set Supiere

Detajet e produktit

Nje set kaq i domosdoshem per amvisat i cili perfshin: nje supiere me kapak qelqi dhe 6 tasa supe me doreza per te servirur ashtu sic duhet dreken per familjen tuaj, Material super cilesor rezistent ndaj temperatures dhe gervishtjeve, Me nje dizenjo te bukur elegant per te zbukuruar edhe me shume kuzhinen tuaj!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.