Shtrydhese Limoni

Detajet e produktit

Shtrydhese limoni, me nje dizanj praktik, mjafton thjesht ta prisni limonin ne gjysem dhe a vendosni tek paisja dhe te shtypni dorezen, ju do perftoni leng te frekset dhe plot vitamina, Material celiku inoks i cilesise se larte, Ideal per cdo kuzhine!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.