Mbajtese Aksesoresh

Detajet e produktit

Mbajtese kaq e bukur dhe praktike, ideale per aksesore te ndryshem si: produktet e makeup-it, kremat dhe produktet e kujdesit personal, stilolapsa apo luge dhe aksesore te tjere te kuzhines, Me 4 ndarje dhe dizanj te vecante me thurje, material plastike, Qe te sistemoni kudo dhe vendosni rregull ne ambientin tuaj!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.