Mbulese kolltuku

Detajet e produktit

Mbulese kolltuku, Nje dizanj modern qe ofron mbrojtje te gjithe kolltukut tuaj duke perfshire dhe krahet anesor nga njollat, flokët e kafshëve, pluhuri apo cdo lloj papastertie, Për shkak të materialit të trashë ajo eshte e papershkrueshme nga uji cka ben qe te mos shqetesoheni me per derdhjen e lengjeve te ndryshme, Me 2 ngjyra te ndryshme per ta perdorur nga te dyja anet. lahet lehtesisht ne lavatrice


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.