Set Filxhane caji

Detajet e produktit

Nje set me 6 filxhane caji kaq i bukur dhe i vecante, me pjata ne forme rethore prej porcelani me dizenjo festive ne ngjyre te bardhe me babagjyshin e Vitit te Ri, Vijne ne nje paketim mjaft elegant, Qe edhe qerasjet tuaja te marrin kuptimin e duhur gjate diteve te festave!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.