Dyshek Zero Gravitet

Detajet e produktit

Dyshek Zero Gravitet 24 Memorje Kodi: VP0344 , Ideal per nje gjume te rehatshem, me një strukturë elastike ju jep mbështetje dhe përshtatet plotësisht në trupin tuaj, ben shpërndarjen e barabartë të peshës duke ju sigurar rehatine dhe qetesi edhe kur jeni 2 persona, ofrojn mbështetje të shkëlqyeshme dhe qëndrim të duhur të trupit, kështu që shtrati është i përshtatshëm për të gjithë ata që duan një shpinë të relaksuar dhe pozicionin e duhur fiziologjik gjatë gjumit, e përshtatshme për të gjithë ata që vuajnë nga dhimbjet e shpines pasi lehtëson pikat e presionit në trup gjatë gjumit, material 100 % mikrofiber, Dimensione: 180 x 200 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.