Tabaka Me Kosh Per Skuqje

Detajet e produktit

Nje produkt i vecante, ideal per te zgjidhur problemet me ushqimet e skuquar ne kuzhinen tuaj! Vjen me nje tabaka dhe kosh rrjete me 2 doreza per gatimin e ushqimeve te preferuara pa vaj dhe yndyre, Mund te skuqni patatatet, mishin e pules, kotoletat e shijshme apo perimet ne furre pa kalori, Shume praktike, e lehte, rezistente ndaj nxehtesise dhe nuk ngjit, Material bakri, Tabakane mund ta perdorni vetem edhe per pjekjen e biskotave apo embelsirave te ndryshme, Permasat e koshit: 24 x 30 cm, permasat e tabakase: 24 x 32.5 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.