Set Thikash Dhe Aksesore Kuzhine

Detajet e produktit

Set i kompletuar me 6 aksesore per kuzhine, Permban 4 Thika dizenjuar per perdorime te ndryshme + 1 qeruese perimesh + 1 Pale gershere kuzhine, Thikat vijne me dimensione perkatesisht: 17.8 , 20, 20 dhe 9 cm, Cilesi e larte profesionale me tehe prej material celiku inoks mjaft te mprehta, Dizanj kaq te vecante dhe modern, Per ti dhene elegance dhe hijeshi tryezes dhe kuzhines suaj!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.