Tenxhere Multicooker

Detajet e produktit

Tenxhere multicooker Hoffman, Cilesi e larte gjermane, Krijuar për gatim më të mirë dhe efikas, me kombinimin: tenxhere elektrike dhe tenxhere me presion. Perfekte per shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull, Kontroll i programueshëm i temperaturës dhe presionit, Mund te zgjidhni vete programet e gatimit sipas deshires, Ushqimi ruan shijen e tij origjinale, Material inoks qe nuk ngjit, Sistem mbrojtes, Kapacitet i mjaftueshem.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.