Kulluese Multifunksionale

Detajet e produktit

Kulluese Multifunksionale, Kap praktike per nje sere perdorimesh ne kuzhinen tuaj, Me 2 tasa qe ndahen: nje te thjeshte qe mund ta perdorni per rrahjen e vezeve, perzierjeve te ndryshme apo per servirjen e ushqimeve, Dhe nje tas per kullimin dhe larjen e frutave, perimeve dhe makaronave, Material plastik i forte, Praktik dhe i domosdoshem ne perdorim.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.