Aroma Difuzor

Detajet e produktit

Aroma difuzor, Nje produkt kaq i vecante, Me dizanj kaq te bukur me lule dhe punim druri e ben te persosur per dekor, Ju mund te hidhni brenda saj esence me aromen tuaj te preferuar dhe per pak sekonda aroma do shprendahet ne te gjithe ambientin tuaj duke ju falur qetesi dhe relaks. Paisur edhe me drita LED me 7-ngjyra te ndryshme qe ndryshojne automatikisht ose ju mund te zgjidhni duke fiksuar vetem njeren ga ngjyrat te cilat gjate nates do krijojne nje efeket mahnites, Me timer per te percaktuar kohen qe deshironi, Fiket automatikisht ne momentin qe lengu brenda saj mbaron. Ne ngjyre kafe e erret.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.