Mbajtese Rrobash Dhe Kepucesh

Detajet e produktit

Nje organizues ideal hapsire per ju qe e keni ate te kufizuar, Sherben per te varur dhe mbajtur rrobat tuaja dhe ne te njeten kohe edhe kepucet apo aksesore te tjere, ndertuar nga material i lehte qe mund ta transportoni lehtesisht kudo, E pershtatshme per dhomat e gjumit apo cdo ambient tjeter, Teper praktike dhe e domosdoshme ne perdorim.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.