Glob Me Magnet

Detajet e produktit

Nje glob kaq i vecante me harten e botes, Paisur me nje baze me magnet e cila e ben ate te qendroje pezull ne ajer duke krijuar ne kete menyre iluzionin e gravitetitetit, Me drite Led qe ndricon ne erresire me nje efekt te bukur vizual, Kombinim i përsosur i teknologjisë dhe artit, Rrotullohet ne menyre automatike, Ideal qe femijet te mesojne pozicionin gjeografik te cdo vendi apo edhe si nje dekor mjaft i bukur ne shtepi apo zyra!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.