Termus Ushqimesh

Detajet e produktit

Termus kaq praktik per mbajtjen e fresket te ushqimeve dhe pijeve tuaja ne udhetime, Me nje kapacitet te madh deri ne 41-quarts dhe mund te mbaje deri në 60 kanace, Mban ushqimet akull të ftohta deri në 10 orë , E perhstatshme gjithashtu edhe per ushqimet e ngrohta, e lehte me nje dizanj te paloshem cka e ben ate kaq praktike per ta marr me vete ne organizimet e ndryshme familjare si: kamping, plazh, piknik, Dimensione: 60 x 10.5 x 41 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.