Grirese Dhe Prerese Ushqimesh

Detajet e produktit

Grirese dhe prerese ushqimesh 2 ne 1, Nje pisje qe do ju lehtesoje pune dhe shkurtoje kohen ne kuzhinen tuaj, Me nje dizanj praktik me ane te kesaj paisje ju mund te prisni frutat, perimet, djathin dhe gjithcka tjeter shpejt ne formen qe deshironi apo edhe ti grini ato. Ne kete menyre do pergatisni shpejt sallatat e fresketa apo perberje per ushqime te ndryshme si psh embelsirat, Vjen me 3 aksesore te ndryshem ne forme te rrumbullaket per ti perdorur sipas deshires te cielt jane te ndertar nga material celiku qe nuk ndryshket, Teper e lehte ne perdorim, Mjafton te vendosni frutin apo perimin tek pasija dhe te rrotulloni leven, Ato do jene gati vetem ne pak minuta, Veshur me material plastike, Teper e thjeshte edhe ne pastrim.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.