Paisje Per Japrak

Detajet e produktit

Nje paisje perfekte per cdo amvise per ti lehtesuar jeten ne kuzhine, Ideale per pergatitjen e japrakeve te shijshem sipas deshires suaj, Mjafton thjeshte te vendosni gjethen tek paisja, te vendosni permbajtjen dhe te shtyni dorezen, Ne pak kohe ju do keni japraket te mbeshtjelle pa shume mundim dhe lodhje, Material plastike e qendrueshme, Teper e lehte edhe ne pastrim.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.