Kove shtupimi me autorrotullim

Detajet e produktit

Kove shtupimi me autorrotullim eshte zgjidhja me e mire dhe e shpejte per te lare dyshemene pa lodhje ???? Me hapesire veteshtrydhje poshte per ta lare shtupen dhe lart per ta shtrydhur ?? Eshte mjaft e lehte ne perdorim , madje gjithe procesin mund ta realizoni me 1 dore ?? Gjithasht e pajisur me rrota dhe bisht per ta terhequr duke shmangur totalisht ngritjen e peshes. Kapaciteti 9 L


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.