Set Pjatash

Detajet e produktit

Nje set kaq i bukur pjatash, Permban gjithsej 12 pjata: 6 te medha dhe 6 te vogla, Materiale porcelani me dizenjo dekorative, Ideale per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar

  Perdorues

  25/04/2019 10:35:34

  Sa i kane diametrat 2 piatat?