Ore Muri

Detajet e produktit

Ore Muri teper e vecante, Me nje dizanj unik me 2 mjellma dhe punim me gur, Ne ngjyrat: bezhe, kafe e erret, pana, e zeze dhe e bardhe, Madhesia: 42 cm. Zbukuroni dhe hijeshoni me shume ambientin tuaj!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.