Mbajtese Per Qerasje

Detajet e produktit

Mbajtese per qerasje kaq e vecante, Ideale per llokume, bonbone apo cokollata, Me perberje qelqi te cilesise se larte, Vjen se bashku me kapakun perkates, Dizenjo punuar me shume kujdes dhe teper fine, Qe te jeni elegante gjithmone edhe ne qerasjet tuaja! Me permasa: 18 x 14cm


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.