SHTRYDHESE FRUTASH SINBO

Detajet e produktit

SHTRYDHESE FRUTASH SINBO STO-6535, SHT10730 Perdoret per shtrydhjen e frutave agrume si portokalli, grejpfrut, mandarin, shegë apo limon Me material prej celiku inox te cilesise se larte Me sistem filtrimi te vecante i cili nuk lejon carjen dhe ruan tulin e frutave Dizanj ergonomik me baze plastike per nje qendrim te sigurt E lehte ne perdorim Kpaciteti 50 kg/ ore


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar

  Perdorues

  28/09/2018 11:27:14

  E sillni ne Shkoder