XHEZVE ELEKTRIKE SINBO SCM-2928

Detajet e produktit

XHEZVE ELEKTRIKE SINBO Modeli SCM-2928 Ideale per ju qe e doni kaq shume kafen turke Me kapacitet 0.4 litra Me sistem per mbrojtje te dyfishte nga mbinxehja Buton On/off, Fuqia 1000W Tensioni 230V ~ 50 Hz, Gjatësia: 15.5 cm Diametri i poshtëm: 11.5 cm Thellësia: 10.5 cm Gjatësia e kabullit : 110 cm Shume e lehte per tu perdoru dhe pastruar


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar

  Perdorues

  02/08/2018 04:50:33

  Ne pershkrim eshte 1190 leke ?

 • Avatar

  Perdorues

  23/11/2018 10:19:08

  Sa kushton

 • Avatar

  Perdorues

  02/03/2019 07:12:18

  E dua nje te till me pelqen