Side Sleeper Pro

Detajet e produktit

Side Sleeper Pro është nje jastek i vecante me qafe terapeutike . Dizajni i saj unik mbështjell qafën dhe shpinë për një pushim të mahnitshëm dhe të qetë gjate natës. E projektuar posaçërisht për rehati të shtuar Heq presionin mbi qafën dhe ndihmon në korrigjimin e qëndrimit tuaj gjate gjumit Mbulesa e jastëkut hiqet lehte me ane te zinxhirit per nje larje me te lehte Jasteku vjen me permasat: 52 X 42 X 11 cm


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.