Multikuker Montecasa

Detajet e produktit

Tenxhere multifunkisionale Montecasa. Multikuker Montecasa Premium Me 18 programe te ndryshme gatimi Gatuan cdo gje duke shtypur vetem butonin Supe, gjelle te ndryshme ,Mishin,Pulen dhe produktet e Peshku, Pilaf ose Rizoto Kapacitet i bollshem prej 6 Litra Fuqia 1000 Watt Kazani prej qeramike gatuan shpejt dhe eshte shume i lehte per tu pastruar Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese Kurseni energji Ekran elektronik qe tregon kohen e cdo procesi gatimi Procesi i gatimit fillon dhe mbaron pa patur nevoje qe ju te jeni prezent


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.