-GRIL cm 28*28 basilico

Detajet e produktit

-GRIL cm 28*28 basilico.Permban tre shtresa. E sipermja eshte shtresa me materialin Ipertek-jo-ngjitese. Ka nje shtres te mesme te kombinuar alumin me minerale. Si dhe shtresa e trete qe eshte baza eshte Alumin I paster.Nuk permban material Nikeli apo metale te renda PFOA.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.