;

Zhbllokues Tubash

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: iShop Gjendja: Ne Stok

  • Zhbllokues tubash, teper i fuqishem per pastrimin e tubave te lavamanit perfekt per te hequr yndyrat, perimet, mishin, fijet e flokeve, letrat apo papasterti te tjera. Perfekt per t’u perdorur ne tuba, tualete, lavamane, vaska, wc dhe ne linja te tjera kryesore kullimi duke mos i demtuar ato. Sasia: 110 gram.
Sasia
Raporto

Kodi: #95985

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Zhbllokues tubash, teper i fuqishem per pastrimin e tubave te lavamanit perfekt per te hequr yndyrat, perimet, mishin, fijet e flokeve, letrat apo papasterti te tjera. Perfekt per t’u perdorur ne tuba, tualete, lavamane, vaska, wc dhe ne linja te tjera kryesore kullimi duke mos i demtuar ato. Sasia: 110 gram.

iShop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.