;

Ngjitesa Kunder Ferkimit

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: iShop Gjendja: Ne Stok

  • Ngjitesa kunder ferkimit, perfekt per te ndaluar ferkimin e kofsheve, djersitjen gjithashtu mundeson dhe reduktimin e ferkimit te rrobave. Perbehet nga material elastik dhe miqesor.Teper te lehte per tu vendosur dhe per tu hequr fale ngjitesit ne pjesen e pasme.Permasat: 20 x 12 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ngjitesa kunder ferkimit, perfekt per te ndaluar ferkimin e kofsheve, djersitjen gjithashtu mundeson dhe reduktimin e ferkimit te rrobave. Perbehet nga material elastik dhe miqesor.Teper te lehte per tu vendosur dhe per tu hequr fale ngjitesit ne pjesen e pasme.Permasat: 20 x 12 cm

iShop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.