;

Grirese Mishi

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese mishi, vjen me nje dizanj kompakt, teper te thjeshte per t’u perdorur dhe pastruar.Pajisja qe i nevojitet cdo shtepie dhe kuzhine profesionale, i dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj si mishin, perimet, frutat, erezat, arrat apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte, ne pak kohe dhe pa mundim.Me dy shpejtesi te rregullueshme sipas deshires dhe 4 tehe te mprehta celiku inoksi te nje cilesie te larte per nje coptim perfekt.Fuqia 300W Kapaciteti: 2L Tensioni: 220V-50Hz
Sasia
Raporto

Kodi: #95451

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grirese mishi, vjen me nje dizanj kompakt, teper te thjeshte per t’u perdorur dhe pastruar.Pajisja qe i nevojitet cdo shtepie dhe kuzhine profesionale, i dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj si mishin, perimet, frutat, erezat, arrat apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte, ne pak kohe dhe pa mundim.Me dy shpejtesi te rregullueshme sipas deshires dhe 4 tehe te mprehta celiku inoksi te nje cilesie te larte per nje coptim perfekt.Fuqia 300W Kapaciteti: 2L Tensioni: 220V-50Hz

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.