;

Sistemuese Dhe Kulluese Enesh

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Sistemuesja dhe kulluesja e eneve qe ju duhet ne kuzhinen tuaj.Vjen me vend te vecante per pjatat, gotat, bord prerje, aksesoret e ndryshem si dhe 2 kosha nje per mbajtjen e detergjenteve te pastrimit dhe nje per derrasen prerese.Me dizanj teper unik, perfekt per tu vendosur siper lavamanit per kullimin e tyre pas larjes.Perbehet prej materiali inoksi te nje cilesie te larte, Permasat: 85cm gjatesia x 32cm gjeresia x 50cm lartesia.Praktik per cdo shtepi!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sistemuesja dhe kulluesja e eneve qe ju duhet ne kuzhinen tuaj.Vjen me vend te vecante per pjatat, gotat, bord prerje, aksesoret e ndryshem si dhe 2 kosha nje per mbajtjen e detergjenteve te pastrimit dhe nje per derrasen prerese.Me dizanj teper unik, perfekt per tu vendosur siper lavamanit per kullimin e tyre pas larjes.Perbehet prej materiali inoksi te nje cilesie te larte, Permasat: 85cm gjatesia x 32cm gjeresia x 50cm lartesia.Praktik per cdo shtepi!

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.