;

Robot Loder Per Femije

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Robot loder per femije, prej materiali ABS, kaq i vecante dhe terheqes per femijen pasi vjen me muzike, drite dinamike dhe kryen rrotullim 360 grade.Funksionon me 3 bateri te tipit AA. Permasat: 21 x 19 cm I pershtatshem per moshen 3 vjec+ Dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #95380

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Robot loder per femije, prej materiali ABS, kaq i vecante dhe terheqes per femijen pasi vjen me muzike, drite dinamike dhe kryen rrotullim 360 grade.Funksionon me 3 bateri te tipit AA. Permasat: 21 x 19 cm I pershtatshem per moshen 3 vjec+ Dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj!

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.