;

Puzzle Per Femije

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Puzzle per femije me kafshe 2 ne 1, kaq i vecante perfekt per te argetuar, nxitur aftesite motorike, koordiminin dore sy te femijes tuaj dhe rritur njohurite e tij pasi sherben si tabele edukative.Vjen me njeren ane metalike dhe anen tjeter derrase ku femija mund te shkruaj me shkumes.I pershtatshem per moshen 36 muajsh+ Permasat: 30 x 23cm
Sasia
Raporto

Kodi: #95379

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Puzzle

Kontakt

Shperndaje

Puzzle per femije me kafshe 2 ne 1, kaq i vecante perfekt per te argetuar, nxitur aftesite motorike, koordiminin dore sy te femijes tuaj dhe rritur njohurite e tij pasi sherben si tabele edukative.Vjen me njeren ane metalike dhe anen tjeter derrase ku femija mund te shkruaj me shkumes.I pershtatshem per moshen 36 muajsh+ Permasat: 30 x 23cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.