;

Tenxhere Multicooker Silver Crest

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere multicooker Silver Crest Modeli: SC-6022, me cilesi te larte gjermane per gatim te shijshem me presion, ne menyre te shpejte pa ju munduar dhe pa harxhuar energji elektrike.Perfekt per te realizuar pjatat tuaja te preferuara me me pak vaj pa humbur vlerat ushqyese si: supa, gjellera te ndryshme, patate, oriz, mish, peshk, kek etj pasi vjen me 10 programe gatimi ne nje tenxhere te vetme.Me ekran dixhital, perbehet prej materiali celiku inoksi dhe pastrohet teper lehtesisht.E mban ushqimin e gatuar te ngrohte per 24 ore dhe pasi ju e keni gatuar.Tensioni: 220-240V 50/60Hz Fuqia: 1000W Kapaciteti: 6L, perfekte per te pergatitur ushqim per 8 deri ne 12 persona. Permasat: 33 x 22cm Zgjidhja ideale per te gjithe ju qe jeni te kujdesshem per kalorite dhe shendetin tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere multicooker Silver Crest Modeli: SC-6022, me cilesi te larte gjermane per gatim te shijshem me presion, ne menyre te shpejte pa ju munduar dhe pa harxhuar energji elektrike.Perfekt per te realizuar pjatat tuaja te preferuara me me pak vaj pa humbur vlerat ushqyese si: supa, gjellera te ndryshme, patate, oriz, mish, peshk, kek etj pasi vjen me 10 programe gatimi ne nje tenxhere te vetme.Me ekran dixhital, perbehet prej materiali celiku inoksi dhe pastrohet teper lehtesisht.E mban ushqimin e gatuar te ngrohte per 24 ore dhe pasi ju e keni gatuar.Tensioni: 220-240V 50/60Hz Fuqia: 1000W Kapaciteti: 6L, perfekte per te pergatitur ushqim per 8 deri ne 12 persona. Permasat: 33 x 22cm Zgjidhja ideale per te gjithe ju qe jeni te kujdesshem per kalorite dhe shendetin tuaj!

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.