;

Biciklete Per Femije

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Bike Store Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete per femije me rrota 12", kaq e bukur, e pershtatshme per moshen 2-4 vjec.Perfekte per ti mesuar bicikleten te voglit tuaj teper lehtesisht fale balaces qe i ofron.Te disponueshme ngjyrat si ne foto.Permasat: 65 x 35 x 48cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete per femije me rrota 12", kaq e bukur, e pershtatshme per moshen 2-4 vjec.Perfekte per ti mesuar bicikleten te voglit tuaj teper lehtesisht fale balaces qe i ofron.Te disponueshme ngjyrat si ne foto.Permasat: 65 x 35 x 48cm

Bike Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.