;

Unaze Per Femra

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Unaze per femra kaq e vecante, nje aksesor qe do ju zbukuroje doren. Mjaft e kombinueshme me cdo veshje apo aksesor tjeter. Material stainless steel qe ruan ngjyren dhe nuk nxihet.
Sasia
Raporto

Kodi: #94592

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Unaza

Kontakt

Shperndaje

Unaze per femra kaq e vecante, nje aksesor qe do ju zbukuroje doren. Mjaft e kombinueshme me cdo veshje apo aksesor tjeter. Material stainless steel qe ruan ngjyren dhe nuk nxihet.

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.