;

Maske Per Floket

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Maske per floket me keratine, per floke te shendetshem, te drejte dhe te bute si mendafshi.Pervecse kujdeset dhe hidraton floket tuaj parandalon keputjen e flokut dhe majat dyshe.Mjafton ta aplikoni ne floke pas perdorimit te shampos dhe mbajeni per 3-5minuta, me pas shperlajeni me uje te bollshem.Per perdorim profesional ne sallone por edhe shtepiak.Sasia: 1000ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Maske per floket me keratine, per floke te shendetshem, te drejte dhe te bute si mendafshi.Pervecse kujdeset dhe hidraton floket tuaj parandalon keputjen e flokut dhe majat dyshe.Mjafton ta aplikoni ne floke pas perdorimit te shampos dhe mbajeni per 3-5minuta, me pas shperlajeni me uje te bollshem.Per perdorim profesional ne sallone por edhe shtepiak.Sasia: 1000ml

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.