;

Scrub Per Trupin

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Scrub trupi me kristale kripe, i cili jo vetem qe pastron lekuren tuaj nga qelizat e vdekura, i fal asaj nje arome te kendshme por gjithashtu e ushqen, hidraton ne menyre te persosur lekuren dhe e eksfolion, duke e mbajtur ate te bute si mendafshi.Zgjidhni te preferuarin tuaj me ekstrakt trendafili, limoni, arre kokosi, mente, qumesht, aloe vera, xhinxher, levander dhe kafe.Sasia: 1000g
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Scrub trupi me kristale kripe, i cili jo vetem qe pastron lekuren tuaj nga qelizat e vdekura, i fal asaj nje arome te kendshme por gjithashtu e ushqen, hidraton ne menyre te persosur lekuren dhe e eksfolion, duke e mbajtur ate te bute si mendafshi.Zgjidhni te preferuarin tuaj me ekstrakt trendafili, limoni, arre kokosi, mente, qumesht, aloe vera, xhinxher, levander dhe kafe.Sasia: 1000g

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.