;

Masazhues Per Kembet

(0 Vleresime)

4,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Masazhues per kembet, kaq i vecante perfekt per te lehtesuar lodhjen e dites apo dhimbjet e kembeve.Vjen me 5 teknika te ndryshme masazhi nga ku mund te zgjidhni te preferuarin qe deshironi per kembet tuaja per te liruar tensionin dhe permiresuar qarkullimin e gjakut.Me buton ON/OF dhe butona per ndryshimin e drejtimit, nxehtesise e shpejtesise, nivele te cilat i relaksojne kembet duke i bere ato me te ndjeshme ndaj masazhit.Tensioni: 220V Fuqia: 12 w Permasat: 32 x 19 x 15cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Masazhues per kembet, kaq i vecante perfekt per te lehtesuar lodhjen e dites apo dhimbjet e kembeve.Vjen me 5 teknika te ndryshme masazhi nga ku mund te zgjidhni te preferuarin qe deshironi per kembet tuaja per te liruar tensionin dhe permiresuar qarkullimin e gjakut.Me buton ON/OF dhe butona per ndryshimin e drejtimit, nxehtesise e shpejtesise, nivele te cilat i relaksojne kembet duke i bere ato me te ndjeshme ndaj masazhit.Tensioni: 220V Fuqia: 12 w Permasat: 32 x 19 x 15cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.