;

Tende Portative Per Bebe 2 Ne 1

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Kids Store Gjendja: Ne Stok

  • Tende portative per bebe 2 ne 1, kaq e vecante ne ngjyre gurkali me gri.Perfekte per te vendosur te voglin tuaj per tu relaksuar ne shtepi apo nderkohe qe udhetoni pasi vjen me dyshek te rehatshem e te trashe premium rezistent ndaj ujit me carcarf qe mund te lahet, tende te rregullueshme me ajerosje per ta mbrojtur ate nga mushkonjat dhe me rrjete ne pjesen anesore nga ku mund te kontrolloni te voglin tuaj nderkohe qe fle.Mund ta merrni kudo me vete pasi ne pak sekonda mund ta palosni dhe ta shnderroni ne nje cante transporti duke kursyer ne kete menyre hapesire.E pershtatshme per tu perdorur per femije te sapolindur deri ne momentin qe ai fillon te shtyje kembet ose duart larte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tende portative per bebe 2 ne 1, kaq e vecante ne ngjyre gurkali me gri.Perfekte per te vendosur te voglin tuaj per tu relaksuar ne shtepi apo nderkohe qe udhetoni pasi vjen me dyshek te rehatshem e te trashe premium rezistent ndaj ujit me carcarf qe mund te lahet, tende te rregullueshme me ajerosje per ta mbrojtur ate nga mushkonjat dhe me rrjete ne pjesen anesore nga ku mund te kontrolloni te voglin tuaj nderkohe qe fle.Mund ta merrni kudo me vete pasi ne pak sekonda mund ta palosni dhe ta shnderroni ne nje cante transporti duke kursyer ne kete menyre hapesire.E pershtatshme per tu perdorur per femije te sapolindur deri ne momentin qe ai fillon te shtyje kembet ose duart larte.

Kids Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.