;

Bojera Dhjami Minnie 9 Cm 12 Cope

(0 Vleresime)

99 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Paketa permban 12 bojera dhjami 9 cm "MINNIE" me ngjyra te ndryshme. Gjinia Vajze Hero Mini Ngjyra roze 12 cope *KUJDES! Jo i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç. Dimensionet e paketes 10x11x1 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94349

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Paketa permban 12 bojera dhjami 9 cm "MINNIE" me ngjyra te ndryshme. Gjinia Vajze Hero Mini Ngjyra roze 12 cope *KUJDES! Jo i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç. Dimensionet e paketes 10x11x1 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.