;

Bojera Uji Carioca Me Penel 12 Ngjyra

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Paketimi permban nje kuti plastike CARIOCA me 12 akuarele te thate me ngjyra te ndryshme dhe nje furçe druri Nr. 2 me nje maje te gjere. Gjinia Djale vajze Ngjyra Shumengjyresh Seti i markes Karioke * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #94330

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Paketimi permban nje kuti plastike CARIOCA me 12 akuarele te thate me ngjyra te ndryshme dhe nje furçe druri Nr. 2 me nje maje te gjere. Gjinia Djale vajze Ngjyra Shumengjyresh Seti i markes Karioke * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.