;

Prehese Lapsash Ne Forme Globi 4.2 Cm

(0 Vleresime)

129 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Nje prehese glob plastike me nje diameter 4,2 cm. Ngjyra Shumengjyresh blu * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #94313

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Nje prehese glob plastike me nje diameter 4,2 cm. Ngjyra Shumengjyresh blu * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.