;

Kuba Ndertimi Me Ngjyra 49 Cope

(0 Vleresime)

149 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Paketa permban 49 kube konstruksionesh shumengjyreshe 1.5x1.5 cm. Gjinia Djale vajze Ngjyra Shumengjyresh Materiali Druri * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç. Gjatesia x Gjeresia x Lartesia 1.5x1.5x1.5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94311

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Paketa permban 49 kube konstruksionesh shumengjyreshe 1.5x1.5 cm. Gjinia Djale vajze Ngjyra Shumengjyresh Materiali Druri * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç. Gjatesia x Gjeresia x Lartesia 1.5x1.5x1.5 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.