;

Wireless-N Adapter

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Wireless-N Adapter Alpha Next, Modeli: UW07, vjen me dizajn portativ ne ngjyre te zeze USB 2.0 i cili transferon te dhenat 2.4GHz me nje shpejtesi te larte deri ne 150MBps.Antena e jashtme me te cilen vjen e pajisur ofron mbulim te qendrueshem me WIFI fale sinjalit te forte qe percon.WPA/WPA 2 siguron lidhje me te mira sigurie.Gjen perdorim per Windows 10/8.1/8/7/XP, MAC OS 10.7/10.10 dhe Linux.Suporton gjithashtu Funksionin Soft AP te marresit IPTV MAG250/254, Skybox, Openbox, Raspberry Pi, WiFi.
Sasia
Raporto

Kodi: #94150

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Wireless-N Adapter Alpha Next, Modeli: UW07, vjen me dizajn portativ ne ngjyre te zeze USB 2.0 i cili transferon te dhenat 2.4GHz me nje shpejtesi te larte deri ne 150MBps.Antena e jashtme me te cilen vjen e pajisur ofron mbulim te qendrueshem me WIFI fale sinjalit te forte qe percon.WPA/WPA 2 siguron lidhje me te mira sigurie.Gjen perdorim per Windows 10/8.1/8/7/XP, MAC OS 10.7/10.10 dhe Linux.Suporton gjithashtu Funksionin Soft AP te marresit IPTV MAG250/254, Skybox, Openbox, Raspberry Pi, WiFi.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.