;

RGB Led Ring Light

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • RGB Led Ring Light, Unaze kaq e vecante vjen me 15 kombinime ngjyrash te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Perfekte per te realizuar fotot dhe videot me te bukura nga artistet e grimit, stilistet e flokeve etj, mjet teper profesional per te krijuar video/foto ne kohe reale me smartphone per Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, Me nivele te ndryshme shkelqimi dhe nivele te ndryshme te drites si drite e ngrohte/drite e ftohte/drite natyrale.Ideale per studio fotografie, makeup-i dhe kudo.Indeksi i interpretimit te ngjyrave: > 90 Tensioni: 5 VFrekuenca: 50-60 Hz Fuqia maksimale: 25 W Shkelqimi i rregullueshem: 10-100% (10 nivele) Materiali: ABS + PC Diametri: 30 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94149

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

RGB Led Ring Light, Unaze kaq e vecante vjen me 15 kombinime ngjyrash te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Perfekte per te realizuar fotot dhe videot me te bukura nga artistet e grimit, stilistet e flokeve etj, mjet teper profesional per te krijuar video/foto ne kohe reale me smartphone per Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, Me nivele te ndryshme shkelqimi dhe nivele te ndryshme te drites si drite e ngrohte/drite e ftohte/drite natyrale.Ideale per studio fotografie, makeup-i dhe kudo.Indeksi i interpretimit te ngjyrave: > 90 Tensioni: 5 VFrekuenca: 50-60 Hz Fuqia maksimale: 25 W Shkelqimi i rregullueshem: 10-100% (10 nivele) Materiali: ABS + PC Diametri: 30 cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.