;

RGB Led Ring Light

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • RGB Led Ring Light, Unaze kaq e vecante me 80 llamba dhe 15 kombinime ngjyrash te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Perfekte per te realizuar fotot dhe videot me te bukura ne erresire, mjet teper profesional per te krijuar video/foto ne kohe reale me smartphone per Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, Me nivele te ndryshme shkelqimi dhe nivele te ndryshme te drites si drite e ngrohte/drite e ftohte/drite natyrale.E pershtatshme per telefona celulare deri ne 6.5 inch Ideale per studio fotografie, makeup-i dhe kudo.Temperatura e ngjyrës: 3000K-6000K Indeksi i interpretimit të ngjyrave: >90 Tensioni i hyrjes: 5V Frekuenca: 50-60 HZ Lumenet: 1000 LM Fuqia maksimale: 25 W Shkelqimi i rregullueshem: 10-100% (10 nivele) Diametri:20 cm Materiali: ABS + PC
Sasia
Raporto

Kodi: #94148

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

RGB Led Ring Light, Unaze kaq e vecante me 80 llamba dhe 15 kombinime ngjyrash te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.Perfekte per te realizuar fotot dhe videot me te bukura ne erresire, mjet teper profesional per te krijuar video/foto ne kohe reale me smartphone per Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, Me nivele te ndryshme shkelqimi dhe nivele te ndryshme te drites si drite e ngrohte/drite e ftohte/drite natyrale.E pershtatshme per telefona celulare deri ne 6.5 inch Ideale per studio fotografie, makeup-i dhe kudo.Temperatura e ngjyrës: 3000K-6000K Indeksi i interpretimit të ngjyrave: >90 Tensioni i hyrjes: 5V Frekuenca: 50-60 HZ Lumenet: 1000 LM Fuqia maksimale: 25 W Shkelqimi i rregullueshem: 10-100% (10 nivele) Diametri:20 cm Materiali: ABS + PC

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.