;

Mbajtese Telefoni Per Iphone 12

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni per Iphone 12/12 Pro/12 Mini/12 Pro Max, per karikim te shpejte me vale deri ne 15 W.Perbehet prej materiali aliazhi alumini + PC+ABS teper i qendrueshem.I dizenjuar ne menyre te tille qe mos te demtoje fishen e karikimit gjithashtu i pershtatshem per te mbajtur telefonin ne menyre vertikale apo horizontale sipas deshires.Teper praktik te cilin mund ta merrni kudo ku ndodheni duke ju lehtesuar ne kete menyre pasi mund te monitoroni teper lehtesisht femijen teksa jeni duke punuar, te shihni recetat tuaja te gatimit lehtesisht apo te ndiqni klasat tuaja online etj. Permasat: 7.5 x 12 x 11cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94147

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni per Iphone 12/12 Pro/12 Mini/12 Pro Max, per karikim te shpejte me vale deri ne 15 W.Perbehet prej materiali aliazhi alumini + PC+ABS teper i qendrueshem.I dizenjuar ne menyre te tille qe mos te demtoje fishen e karikimit gjithashtu i pershtatshem per te mbajtur telefonin ne menyre vertikale apo horizontale sipas deshires.Teper praktik te cilin mund ta merrni kudo ku ndodheni duke ju lehtesuar ne kete menyre pasi mund te monitoroni teper lehtesisht femijen teksa jeni duke punuar, te shihni recetat tuaja te gatimit lehtesisht apo te ndiqni klasat tuaja online etj. Permasat: 7.5 x 12 x 11cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.