;

Drite Me Pasqyre

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite me pasqyre, kaq e vecante e pershtatshme per te gjithe aparatet celulare per tju dhene ndricimin e duhur nderkohe qe beni foto apo video.Teper e lehte per tu vendosur.Sherben gjithashtu si pasqyre per tu pare apo rregulluar makeupin tuaj gjate kohes qe rregjistroni veten tuaj.Perbehet prej materiali ABS, Vjen me 18 drita LED Fuqia: 3W Bateria: 300mAh Permasat: 11.5 x 14.3 x 1.6cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94146

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite me pasqyre, kaq e vecante e pershtatshme per te gjithe aparatet celulare per tju dhene ndricimin e duhur nderkohe qe beni foto apo video.Teper e lehte per tu vendosur.Sherben gjithashtu si pasqyre per tu pare apo rregulluar makeupin tuaj gjate kohes qe rregjistroni veten tuaj.Perbehet prej materiali ABS, Vjen me 18 drita LED Fuqia: 3W Bateria: 300mAh Permasat: 11.5 x 14.3 x 1.6cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.