;

Konsole Per Lojra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Konsole per lojra, vjen me nje dizajn teper te vecante dhe terheqes per femijen tuaj ne forme makine prej materiali ABS.Ekran 3 inch, perfekt per te perjetuar emocionet e 620 lojrave te integruara me role RPG, lojera aksioni dhe lojera aventurore AVG. Permasat: 15.5 x 7 x 3cm
Sasia
Raporto

Kodi: #94144

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Konsola

Kontakt

Shperndaje

Konsole per lojra, vjen me nje dizajn teper te vecante dhe terheqes per femijen tuaj ne forme makine prej materiali ABS.Ekran 3 inch, perfekt per te perjetuar emocionet e 620 lojrave te integruara me role RPG, lojera aksioni dhe lojera aventurore AVG. Permasat: 15.5 x 7 x 3cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.