;

Boks Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks me bluetooth JBL XTEMRE, dizajn modern dhe elegant perfekt per tu marr kudo me vete, i papershkrueshem nga uji. Me mikrofon te integruar per tu pergjigjur telefonatave dhe altoparlant per anulimin e zhumave. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra.Bateri e rikatikueshme litiumi 10,000 mAh.Mundeson 15 ore kohe luajtjeje muzike dhe gjithashtu vjen me karikim te dyfisht USB.
Sasia
Raporto

Kodi: #94143

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me bluetooth JBL XTEMRE, dizajn modern dhe elegant perfekt per tu marr kudo me vete, i papershkrueshem nga uji. Me mikrofon te integruar per tu pergjigjur telefonatave dhe altoparlant per anulimin e zhumave. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra.Bateri e rikatikueshme litiumi 10,000 mAh.Mundeson 15 ore kohe luajtjeje muzike dhe gjithashtu vjen me karikim te dyfisht USB.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.